انواع بشکه پلاستیکی 220

انواع بشکه پلاستیکی 220

بشکه های پلاستیکی

امروزه بشکه های پلاستیکی 220 به جزء مهمی از زندگی های ما تبدیل شده اند. جدا از حفظ و نگه داری محصولات تمام شده یا مواد شیمیایی، بشکه های پلاستیکی به نگه داری ضایعات تا هنگام دفع نهاییشان کمک می کنند.
علاوه بر این، بشکه های پلاستیکی به کاهش اثرات مخرب فعالیت های بشر بر روی محیط کمک می کند. در این مقاله ما حقایق جالبی در رابطه با انواع بشکه های پلاستیکی را برای شما ذکر می کنیم.
کاهش اثرات زیست محیطی
بشکه های پلاستیکی به کاهش ردپای ما در محیط با ذخیره انرژی، کاهش استفاده از مواد و همچنین انتشار کربن کمک می کنند. هزینه استفاده از این بشکه های پلاستیکی مهار، ذخیره سازی و انتقال محصولات مشتری چندبرابر کمتر نسبت به استفاده از دیگر مواد است.

بشکه های پلاستیکی
بشکه-پلاستیکی

کمک به کاهش ضایعات

مطالعات نشان داده اند که استفاده از بشکه های پلاستیکی برای بسته بندی در کاهش ضایعات بسیار موثر است. خاصیت حفظ هوا درون بشکه، طبیعت غیر قابل نفوذشان همراه با توانایی تحمل تغییرات شدید آب و هوایی یک محیط ایمن حفاظت شده برای ذخیره مواد قابل مصرف ایجاد کرده است. بشکه های پلاستیکی عمر مفید مواد غذایی و دیگر مواد خوراکی و قابل مصرف را افزایش می دهند.

کمک به ذخیره انرژی

علاوه بر موارد قبلی، پلاستیک به ذخیره انرژی نیز کمک می کند. با میزان بسیار زیاد استفاده از انرژی برای سرد یا گرم کردن، پلاستیک به افزایش بهره وری از انرژی درونی (home energy) کمک می کند. از آنجایی که عایق کننده هستند، از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کنند.

قابلیت بازیافت

بشکه های پلاستیکی می توانند بازیافت شده و به دیگر مواد تبدیل شوند. خاصیت محیط زیست دوستی پلاستیک ها، آن ها را مناسب ترین گزینه برای ذخیره، بسته بندی، انتقال و نگه داری محصولات مختلف اعم از صنایع غذایی، دارویی، نقاشی و شیمیایی، تبدیل کرده است.

طریقه سخت بشکه های پلاستیکی

بشکه های پلاستیکی طی فرآیندی تحت عنوان قالب سازی همراه با ضربه ساخته می شوند. این پروسه باعث می شود که در شکل نهایی درون بشکه قابل دیدن نباشد. بشکه ها هنوز به صورت استوانه ای ساخته می شوند تا امکان غلتاندن و استفاده از ابزار (مشابه با بشکه های استیل) برایشان امکان پذیر باشد. از مزیت های سطح صاف و بدون منفذ این بشکه ها، جلوگیری از ایجاد باکتری هاست.

بشکه های پلاستیکی
قابلیت بازیافت بشکه های پلاستیکی

انواع بشکه های پلاستیکی

بشکه های پلاستیکی صنعتی دو نوع هستند.در باز و دربسته.

بشکه های پلاستیکی در بسته برای نگهداری آب و سایر مایعات مناسب هستند. از بشکه های درباز هم برای حمل مایعات استفاده می شود، منتها در درجه اول، کاربردشان در حمل محصولات خشک است.

دلیل رنگ آبی بشکه های پلاستیکی

بشکه های پلی اتیلنی در رنگ های مختلفی ساخته شده اند. برای مثال برخی، به دلیل اینکه محتویات درونش دیده شود که تا چه سطحی پر شده است، به رنگ طبیعی و برای انتقال موقت ساخته شده اند. هرچند این بشکه ها نسبت به اشعه فرابنفش مقاوم نیستند و جهت ذخیره سازی در فضای آزاد مناسب نیستند. بشکه های مشکی هم گاهی می توانند مشکل ساز باشند، رنگدانه های مشکی از ترکیب رنگ های مختلف در فرآیند بازیافت به وجود می آیند و هیچ اطمینان وجود ندارد که مواد پلاستیکی قبلی برای چه مصارفی استفاده می شدند. بشکه های مشکی معمولا برای ذخیره سازی مواد غذایی در نظر گرفته نمی شوند.

در ساخت اکثر بشکه های پلی اتیلنی از رنگدانه های آبی استفاده می شود، و این بشکه های در صنعت برای ذخیره سازی مواد غذایی استاندارد هستند. بشکه های پلاستیکی آبی نسبت به اشعه فرابنفش مقاومت بیشتری دارند و همچنین کثیفی و گرد وخاک را به راحتی نشان نمی دهند.

موارد استفاده بشکه های پلاستیکی

شما می تواند انوع مختلفی از مواد را در این بشکه ها نگه دارید که هم شامل مواد خشک و هم مایعات می شود. اگر به دنبال وسیله ای جهت انتقال یکی از موارد زیر هستید، بشکه های پلاستیکی شاید تنها گزینه شما برای بسته بندی باشند:

سورفاکتانت ها، خنک کننده ها، پاک کننده ها: این مواد با خطر اکسیده شدن توسط پلاستیک مواجه نمی شوند.

اسیدها و انواع مواد خورنده : اسید بر روی بشکه های پلاستیکی بر خلاف بشکه های فلزی و …  تاثیری ندارد.

مواد غذایی و مایعات: قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید که بشکه دارای نماد درجه غذایی است و این نکته را هم توجه بفرمایید که بشکه های پلاستیکی ممکن است طعم و بوی غذا را به خود بگیرند.

مواد قابل اشتعال: برخی بشکه های پلاستیکی برای مواد قابل اشتعال ماند گاز کاملا ایمن هستند. قبل از استفاده از سازگاری بشکه و مواد مورد استفاده اطمینان حاصل کنید.

مواد دارویی: بشکه های پلاستیکی از خرابی قرص ها و محصولات دارویی شما جلوگیری می کنند.

بشکه های پلاستیکی 220

بشکه های پلاستیکی در اندازه های متفاوتی هستند که در اینجا ما بشکه پلاستیکی 220 لیتری را ذکر می کنیم، که قابلیت ذخیره سازی و نگهداری انواع مختلف محصولات، همانطور که قبل تر اشاره کردیم، را دارد و برای انتقال محصولات کاملا مناسب است.

برای آشنایی با محصولات پناد پلاستیک به این صفحه مراجعه کنید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها