استاندارد بشکه ها

4444

استاندارد بشکه پلاستیکی

PENAD PLASTIC Co

بشکه پلاستیکی ای که در شرکت پناد پلاستیک تولید می شود دارای استاندارد می باشد. این استاندارد ها شامل تمامی استاندارد های سازمان ملل متحد مانند استاندارد هایUN ، ISO، CE، SGN می شود. توجه داشته باشید که استاندارد بشکه پلاستیکی بسیار با اهمیت می باشد چرا که شما با این روش می توانید کیفیت محصول خود را تضمین کنید. این استاندارد بشکه ها در جهت ارزیابی بشکه ها برای میزان مقاومت آنها در ذخیره سازی، حمل و نقل مواد جامد و مایع خطرناک و بسته بندی اخذ شده است.

 

بارکد

استاندارد آزمایشات

4444

بشکه پلاستیکی

بشکه های شرکت پناد پلاستیک امکان نگهداری هر حلال و اسید یا هرگونه مواد شیمیایی را به شما می دهند و یکی از پر کاربردترین بشکه ها برای مشتقات نفتی و مواد غذایی می باشند. این بشکه ها در برابر هر گونه تنش محیطی مقاوم می باشند، بشکه پلاستیکی پنادپلاستیک ضخامت بالایی دارد اما به همان اندازه سبک می باشد از این رو می گوییم برای حمل و نقل بسیار مناسب می باشد. این بشکه ها کاملا بهداشتی هستند و همه بشکه ها امکان چاپ لوگوی اختصاصی را دارا می باشند. بشکه پلاستیکی پناد پلاستیک امکان فریز کردن مواد غذایی را در دمای پایین سردخانه به شما می دهند. موارد ذکر شده و کیفیت بالای محصولات موجب دارا بودن استاندارد ها شده است.

4444

گواهی تمیز بودن بشکه ها

بسته­ بندی، یک فاکتور مهم کیفی در افزایش تعداد صنایع می­باشد. گواهی تمیزی پناد پلاستیک، یک استاندارد جدید برای کاربردهایی که ایمنی و تمیزی فنی، نقشی اساسی بازی می­کند، می­باشد. تطابق با بالاترین خلوص محصول و جلوگیری کامل از آلودگی، با مواد مورد استفاده شروع شده و می ­بایست به عنوان یک اصل در تمام زنجیره تولید جاری گردد.

گواهی تمیز بودن، بالاترین استاندارد تمیزی و ایمنی برای محصول و فرایند است که شرکت پناد پلاستیک ارائه می­دهد:

 محصول تمام شده با بالاترین تمیزی فنی

قابلیت ردیابی کامل با توجه به بچ تولیدی و سطح فرآیند

عدم وجود سیلیکون در مواد اجزای در تماس با محصول پر شده

بسته ­بندی جداگانه بشکه ­ها و انبار در محل­های پوشیده پیش از ارسال

به منظور جلوگیری از تاثیر مواد شیمیایی مظروف در بشکه­ ها، شرکت پناد پلاستیک با بهره­ گیری از بهترین نوع مواد با بالاترین کیفیت و با استفاده از جدیدترین روش­های تولید، بشکه ­هایی را که در مقابل مواد شیمیایی مانند حلال­ ها، مواد شوینده و … مقاوم بوده و دچار تغییر خواص نشوند تولید می­کند.

4444

کیفیت و قابلیت اطمینان بودن بشکه ها

هدف ما ارائه بهترین خواص بشکه برای مشتریان­مان می­باشد. سیستم­ های مدیریت کیفیت و محیط زیست، ایمنی، و حفظ سلامت این اطمینان را که بسته ­بندی با بالاترین استانداردها تولید می­شود را ایجاد می­ کند.

 

OHSAS 18001

ایمنی و حفظ سلامتی

ISO 14001

مدیریت محیط زیستی

FSSC 22000

ایمنی محصولات و فرایندهای صنایع غذایی

ISO 9001:2008

برای اطلاع از قیمت محصولات پنادپلاستیک تماس بگیرید

۵ – ۲۲۹۲۶۳۴۳ – 021

4444

مدیریت کیفیت بشکه ها

مانیتورینگ منظم به وسیله متخصصان با یک فرآیند دائمی و تست­ های آزمایشگاهی در آزمایشگاه­های داخلی و همکار به منظور تضمین کنترل کیفیت دائمی انجام می­پذیرد.

محصولات ما با کاربردهای خاص (برای مثال محصولات خطرناک یا استفاده در صنایع غذایی) منطبق بر تمامی قوانین و استانداردهای جهانی بوده و گواهینامه ­های مربوطه را نیز دارا می­باشد.

ایمنی و اصالت

وظیفه­ بشکه ­های تولیدی، حمل و نقل ایمن محصولات ظرف شده، در حالی که از کیفیت اصلی آنها محافظت می­کنند، می­باشد. به منظور دستیابی به این مهم، از بالاترین استانداردهای ایمنی، تولید و فرآیندهای کنترل شده استفاده می­گردد.

بشکه ­ها دارای تاییدیه UN می­باشند.

تست­های منظم بر روی نمونه­ های تولیدی، عملکرد بسیار خوب و ایمن را تایید می­کنند.

ما ایمنی محصول را به صورت یک سیستم کامل می­بینیم. به همین دلیل تمامی درب­ ها و بخش عمده­ ای از پلمپ ­ها به صورت داخلی تولید می­شوند.

حفاظت کارامد محصول نیازمند تضمین در کل زنجیره تامین می­باشد. در بسیاری از زمینه­ های حساس کیفی، حفاظت از محصول ظرف شده در مقابل دستکاری یا آلودگی می­باشد.