مزایای بشکه های پلاستیکی

مزایای بشکه های پلاستیکی

بشکه های پلاستیکی

بشکه های پلاستیکی که استفاده های صنعتی متعددی دارند از پلی اتیلن با وزن مولکولی و چگالی بالا ساخته شده اند (HDPE). بشکه های پلی اتیلن عالی و برای مصارف صنعتی مناسب هستند زیرا مواد HDPE استفاده شده در ساخت بشکه های پلاستیکی نسبت به ph های پایین یا بالای محتویات درون بشکه مقاوم هستند. مزایای بشکه های پلاستیکی بسیار است که در این مقاله به آن پرداخته ایم.

همچنین، ویژگی هایی مانند ضخامت، دیواره های با دوام، مقاومت به UV و نفوذناپذیری، آن ها را برای بسته بندی مواد غذایی، شیمیایی، دارویی و همچنین جمع آوری آب باران بدون کم ترین آسیبی به محتویات مناسب کرده است.

بشکه های پلاستیکی تمام ویژگی های لازم جهت ذخیره سازی و نیاز های مهاری مسکونی، تجاری و صنعتی شما را دارا می باشند. مقاله بشکه پلاستیکی شیردار را نیز مطالعه بفرمایید.

بشکه های پلاستیکی
بشکه های پلاستیکی

طریقه استفاده از بشکه های پلاستیکی

بشکه های پلاستیکی 220 جهت انتقال به عنوان نگه دارنده مواد شیمیایی خطرناک و تقریبا همه چیز خدمات ارائه می دهند. در هر صورت احتیاط های لازم برای استفاده از بشکه های پلی اتیلنی لازم است رعایت شوند. در زیر موارد لازم جهت استفاده از بشکه های پلاستیکی را برای شما ذکر کرده ایم:

  • بشکه های پلی اتیلنی را به طور امن نگه دارید تا ریسک هرگونه تصادف و ریختن بشکه هارا به حداقل برسانید.
  • در انتقال یا نگهداری مواد شیمیایی خطرناک، از قبل به دستورالعمل ها و راهنمایی های ماده موردنظر توجه بفرمایید تا اطمینان بیابید که مناسب حمل با بشکه های پلاستیکی شما هستند.
  • در حالی که بشکه ها پر هستند، آن هارا نغلتانید.
  • از آلات مخصوص حمل بار با ابعاد متناسب بشکه برای جا به جایی بشکه ها استفاده کنید.
  • اگر بیش از یک بشکه حمل می کنید، اطمینان حاصل کنید که بارها به طور مساوی توزیع شده اند.

مزایای بشکه های پلاستیکی

  • تداوم: اگر شما بشکه های پلاستیکی را برای انتقال محصولاتتان انتخاب کرده اید به هیچ عنوان لازم نیست نگران خراب شدنشان در طول مسیر باشید. بشکه های پلاستیکی طوری ساخته شده اند که در مقابل فشار ها و ضربات، مقاوم و همچنان محافظ محتویاتشان باشند.
  • چند بار مصرف: از مزایای بشکه های پلاستیکی قابلیت استفاده مجددشان است، شما می توانید از بشکه های پلاستیکی خود چندین بار استفاده کنید و به این ترتیب اثرات خود بر محیط را کاهش دهید. فقط به این نکته توجه کنید که پس از هربار استفاده به طور کامل بشکه های خود را تمیز کنید به خصوص پس از حمل و جابه جایی مواد غذایی.
  • مقاوم به UV: لازم نیست دیگر نگران خرابی محصولاتتان هنگام حمل با بشکه های مختلف باشید، کافیست از بشکه های پلاستیکی استفاده کنید زیرا این بشکه ها به UV مقاومند. منتها اگر بشکه هارا به طور طولانی مدت در فضای باز نگه دارید، قابلیت جذب نور را دارند پس احتیاط لازم را رعایت کنید.
  • عدم نشتی: این ویژگی بشکه های پلاستیکی آن ها را برای جا به جایی مایعات، کاملا مناسب ساخته است و هرچقدر هم فشار، ضربه و حرکت های شدید تجربه کنند هیچ نشتی مایعی در آن ها اتفاق نمی افتد و کاملا ایمن هستند.
  • مقرون به صرفه: بشکه های پلاستیکی نسبت به دیگر جنس ها مانند شیشه یا فلزی بسیار ارزان تر هستند و نحوه ساختشان نیز راحت تر است، شما چندین بار از بشکه های پلاستیکی تان می توانید استفاده کنید پس نسبت به هزینه ای که پرداخت می کنید دریافت بیشتری دارید.

انتخاب بشکه پلاستیکی مناسب

انتخاب بشکه پلاستیکی اشتباه می تواند به قیمت خرابی محصولاتتان و بشکه تمام شود. در طی جابه جایی و نگهداری محصولات خطرناک همراه با مقررات مخصوص خودشان، باید بشکه ای متناسب با محتویات و کاربردشان را انتخاب کنید.

اگر مواد شیمیایی جابه جا می کنید به لیبل های روی بشکه حتما دقت کنید تا از عدم وجود خطر اطمینان یابید.

اگر به دنبال شرکتی مناسب برای تهیه بشکه های پلاستیکی مناسب کار خود هستید، شرکت پناد پلاستیک، تولید کننده بشکه 220 با ارائه بشکه های پلاستیکی با بهترین کیفیت و مناسب برای انواع محصولات تجاری و صنعتی شما، همراه با استانداردهای لازم جهت جا به جایی مواد شیمیایی، در خدمت شما است.

تولید کننده بشکه 220
بشکه های پلاستیکی مناسب

انواع بشکه های پلاستیکی

بشکه های پلاستیکی به دو صورت دربسته و درباز ارائه می شوند

بشکه های پلاستیکی در بسته

این بشکه ها برای انواع اهداف صنعتی و تجاری کاربرد دارند. بشکه های پلاستیکی در بسته از باکیفیت ترین مواد ساخته شده اند و برای حمل و جا به جایی انواع مختلف مایعات استفاده می شوند.

چه محصولاتتان خطرناک باشند چه بی خطر، می توانید اطمینان داشته باشید که با این بشکه ها به طور امن جا به جا می شوند. بهترین مزیت این بشکه ها حمل و جا به جایی راحت و هزینه بسیار مناسبشان است.

بشکه های پلاستیکی در باز

بشکه های پلاستیکی با در باز از بهترین اقلام تجهیزاتی هستند که می توانند به بیزینس شما کمک کنند. این بشکه ها برای حمل و جا به جایی انواع محصولات خشک کاربرد دارند. بشکه های تولیدی ما از پلی اتیلن های با تراکم بالا ساخته شده اند و دارای استحکام بالایی به سبب وزن مولکولی بالایشان هستند.

انتهایی

بشکه های پلاستیکی را تقریبا در همه جا می توان استفاده کرد، چه در مصارف شخصی برای باغ ها و باغچه ها، چه در مصارف صنعتی و تجاری برای حمل و جا به جایی محصولات. با انتخاب بشکه های پلاستیکی 220 با کیفیت از شرکتی معتبر امنیت محصولاتتان را تضمین کنید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها