5 مزیت برتر بسته بندی پلاستیکی

5 مزیت برتر بسته بندی پلاستیکی

5 مزیت برتر بسته بندی پلاستیکی

اگر مشکل بسته بندی محصول دارید، به احتمال زیاد می توانید آن را با پلاستیک حل کنید. پلاستیک ها قوی، بادوام، سبک وزن هستند و در هزینه و منابع مادی نسبت به جایگزین ها صرفه جویی می کنند. نگاهی دقیق تر به پنج مزیت اصلی بسته بندی پلاستیکی بیندازید:

مزیت بسته بندی پلاستیکی

بادوام است

پلاستیک می تواند به اندازه فولاد قوی باشد. این دوام از محصول شما – از مواد غذایی فاسد شدنی گرفته تا یادگاری های شکننده گرفته تا وسایل الکترونیکی گران قیمت – در برابر سایش و شکستگی مرتبط با تولید و حمل و نقل محافظت می کند. بسته بندی پلاستیکی تضمین می‌کند که محصول شما در قفسه‌های فروشگاه یا در خانه‌های مشتریان شما به خوبی حفظ می‌شود.

پلاستیک های بادوام در طول فرآیند تولید، انرژی کمتری نسبت به فلزات مصرف میکنند.

سبک وزن است

پلاستیک ها به دلیل سبک بودن ارزش زیادی دارند. اگرچه بیش از 50 درصد از کل کالاهای اروپایی در پلاستیک بسته بندی می شوند، این پلاستیک ها تنها 17 درصد از وزن کل بسته بندی جهانی را تشکیل می دهند.

مطالعه ای در مورد پیامدهای جایگزینی پلاستیک با جایگزین ها (مانند کاغذ و مقوا، شیشه، فولاد، آلومینیوم، منسوجات، لاستیک و چوب پنبه) نشان داد که جایگزین ها به طور متوسط ​​4.5 برابر سنگین تر هستند. گزینه های جایگزین نیاز به مواد اولیه بیشتر برای ایجاد بسته بندی مشابه دارند.

با این ترکیب برنده سبک و قوی، بسته بندی پلاستیکی از محصول شما محافظت می کند. همچنین باعث صرفه جویی در هزینه های تولید و حمل و نقل می شود. سبکی پلاستیک نیز ارتباط تنگاتنگی با پایداری برتر آن دارد. وزن نسبتا کم آن به مصرف انرژی کمتر و انتشار گازهای گلخانه ای نسبت به سایر مواد کمک می کند.

پایدار است

اگرچه بسیاری فکر می کنند پلاستیک برای محیط زیست مضر است، اما برعکس این موضوع صادق است. بسیاری از ویژگی‌هایی که منتقدان از نظر محیطی منفی می‌نامند، مانند مقاومت پلاستیک در برابر خوردگی و بی‌اثر بودن آن، پلاستیک‌ها را در منابع بسیار کارآمد می‌سازد. بسته بندی های پلاستیکی نیز به راحتی و به طور مکرر بازیافت می شوند. تنها در سال 2014، ایالات متحده:

بیش از 3 میلیارد پوند بطری های پلاستیکی
1.2 میلیارد پوند پلاستیک سفت و سخت بدون بطری
و بیش از 1.1 میلیارد پوند فیلم پس از مصرف (شامل کیسه های پلاستیکی و بسته بندی)

بازیافت کرد.

استفاده از پلاستیک برای بسته بندی ها باعث صرفه جویی 75.8 میلیون تنی CO2 می شود. این معادل انتشار گازهای گلخانه ای (GHG) است که با حذف تقریباً 16 میلیون وسیله نقلیه مسافربری از جاده به مدت یک سال صرفه جویی می شود.

همه کاره است

شما می توانید پلاستیک را به شکل های اساساً نامحدود قالب بزنید. به انواع بسته بندی های پلاستیکی که همیشه می بینید فکر کنید:

کیف و کیسه
فیلم ها
ظرف ها
پوسته ها
سینی ها
گلدان ها
بطری ها
بشکه پلاستیکی و …
به سختی می توان به مواد بسته بندی متنوع تر از پلاستیک فکر کرد. در اینجا فقط چند کار وجود دارد که می تواند انجام دهد:

بسته بندی را دقیقاً با یک قالب سفارشی روی محصول خود قرار دهید.
بسته بندی را به شکل جعبه، کره، استوانه یا هر شکل دیگری درآورید.
یک محصول را محکم ببندید یا یک قاب باز یا چوب لباسی ساده تهیه کنید.
غذاهای گرم، مایعات سرد، اسیدها یا بازها را نگه دارید.
وقتی صحبت از بسته بندی پلاستیکی به میان می آید، تخیل شما تنها محدودیت است.

مقرون به صرفه است

بسته بندی پلاستیکی بسیار ارزان است. پلاستیک به دلیل وزن سبکی که دارد در هزینه های حمل و نقل نسبت به جایگزین ها صرفه جویی می کند. این صرفه جویی هم در هزینه ارسال محصولات به مصرف کنندگان و هم در هزینه ارسال مواد پس از مصرف به مراکز بازیافت است.

همچنین پلاستیک ها باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه انرژی شما نسبت به سایر مواد می شود.

چرا پناد پلاستیک؟

شرکت پناد پلاستیک، تولید کننده بشکه پلاستیکی لیتری (پلی اتیلنی) فوق سنگین، اعم از دهانه بسته و دهانه باز با بهترین کیفیت و با مواد اولیه مرغوب می باشد.

به منظور تولید بشکه با کیفیت، این شرکت از جدیدترین تکنولوژی های روز جهان برای تولید بشکه و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات به روز کشور آلمان بهره جسته است. به منظور رسیدن به جایگاه تولیدکننده بشکه با کیفیت، این شرکت دارای استاندارد و تاییدیه های مختلف در زمینه تولید بشکه های پلاستیکی (پلی اتیلنی) 220 لیتری بوده و محصولاتی با ویژگی های خاص مقاومت بالا در برابر ضربه، حرارت، انبارش، مواد شیمیایی خطرناک، عدم آلودگی به مواد باکتریایی، تمیزی بالا، عدم مهاجرت از بشکه به مظروف و بالعکس و … تولید می کند.

بشکه های تولید شده در پناد پلاستیک در عین استحکام بسیار بالا، دارای وزن بهینه شده می باشد. شرکت پناد پلاستیک از سری درب های استاندارد بر روی بشکه های خود بهره می گیرد. درنتیجه بارگیری و تخلیه مظروف داخل آن بسیار آسان بوده و فرم سطح بالای بشکه امکان تخلیه حداکثری مظروف را ایجاد می کند.

برای آشنایی با محصولات ما به این صفحه مراجعه کنید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها