پلمپ بشکه

پلمپ بشکه

اگر قصد جا به جایی محصولاتی خطرناک، از دسته مواد شیمیایی و سمی دارید، که باید با احتیاط منتقل شوند، این مطلب را جهت دریافت بهترین راه حل برای جا به جایی محصولاتتان مطالعه بفرمایید.

قطعا محصولات فراوانی در بازار موجود هستند که با استفاده از آن ها می توانید محصولاتتان را بسته بندی و از مکانی به مکان دیگر (نه صرفا نزدیک) منتقلشان کنید. منتها نکته قابل ملاحظه تنها خود بشکه نیست، بلکه درب و پلمپ بشکه هم از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

بشکه پلاستیکی

محصول پیشنهادی ما بشکه های پلاستیکی هستند که شاید آن ها را به نام بشکه پلی اتیلن هم بشناسید. این بشکه ها دارای سایز های مختلفی هستند و از سایز های کوچک عرضه می شوند تا سایز های بزرگ که همان بشکه پلاستیکی 220 لیتری است.

در رابطه با مزایا و کاربرد های این بشکه ها به وفور در مقالات دیگر توضیح داده ایم که با مراجعه به آن ها می توانید اطلاعات لازم را به دست آورید.

بشکه 220
بشکه پلاستیکی

انواع بشکه پلاستیکی

بشکه های پلاستیکی دارای دو نوع در بسته و در باز هستند که در این متن بشکه های در باز ملاک نیستند. در بشکه هایی که دهانه باز هستند می توانید محصولاتی را که خطرناک نیستند و آسیبی به محیط اطراف نمی رسانند، چه جامد و چه مایع را نگه دارید. البته به دلیل دهانه باز بودن بشکه و راحتی جا به جایی آن ترجیحا از این مخازن برای بسته بندی جامدات استفاده می شود.

بشکه های دهانه بسته هستند که از درب و پلمپ بشکه برایشان استفاده می شود. معمولا این بشکه ها به دلیل امنیتی که ایجاد می کنند دارای کاربرد بیشتری در صنایع با محصولات پر خطر هستند.

پلمپ بشکه

درب و پلمپ نقش مهمی را در حفظ محصولات ذخیره شده درون بشکه و حتی خود بشکه ایفا می کنند. شما ممکن است در کار صنایع درویی و یا شیمیایی باشید و یا هر صنعت دیگری که با مواد خطرناک که آسیب رسان به افراد و محیط زیست هستند سر و کار دارد.

طبیعتا به محفظه ای احتیاح دارید که هیچ راه نفوذی نداشته باشد، نه از داخل و نه از خارج. محفظه ای که بتواند محصولات شما را در کمال امنیت ذخیره و جا به جا کنند. ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چرا بشکه پلاستیکی؟ زیرا این بشکه های پلی اتیلنی در برابر انواع و اقسام مواد شیمیایی و خورنده مقاوم هستند و کمترین آسیبی در مواجه با آن ها نمی بینند.

ویژگی های پلمپ بشکه

از جمله ویژگی های پلمپ بشکه می توان موارد زیر را نام برد:

  • بر روی بشکه ابتدا دربی قرار می گیرد که این درب دارای فلنچ هایی است، پلمپ از زنگ زدگی این فلنچ ها جلوگیری به عمل می آورد.
  • پس از اتمام بسته بندی و اعمال پلمپ، تنها در صورتی می توان درب بشکه را باز کرد که پلمپ شکسته شود. همین امر باعث می شود که کسی نتواند تغییری در محصولاتی که ذخیره کرده اید ایجاد کند.
  • کاملا محکم نصب می شوند و هیچ جای نفوذی نمی گذارند.
  • در تولید پلمپ بشکه از مواد بهداشتی و غیر خورنده استفاده شده است تا دوام آن تا حد امکان افزایش یابد. همچنین دارای استاندارد ها و پروانه بهداشتی هستند، بدین معنا که می توانید با خیال راحت برای بشکه های ویژه مواد غذایی خود مورد استفاده قرارشان دهید.
  • به راحتی و با دست باز می شود. هیچ احتیاجی به ابزار به خصوصی در این زمینه نیست.
  • پلمپ هایی که پناد پلاستیک عرضه می کند دارای قفل اتوماتیک و سیستم خودمرکز یابی هستند.
  • با کیفیت عالی و مواد اولیه مرغوب ساخته می شوند.
  • دارای انواع مختلف فلزی و پلاستیکی با رنگ های مختلفی هستند و در بازار عرضه می شوند.
خرید پلمپ بشکه
پلمپ بشکه پلاستیکی

خرید پلمپ بشکه پلاستیکی

درب ها و پلمپ های بشکه پلاستیکی خود را از پناد پلاستیک با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خارق العاده تهیه بفرمایید. شما همچنین می توانید بشکه پلاستیکی 220 مورد خود را متناسب با نیازتان تهیه بفرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره با متخصصین مجرب ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها