تولید کننده بشکه 220

تولید کننده بشکه 220

بشکه پلاستیکی220

تولید کننده بشکه 220

بشکه های پلاستیکی

در حالی که بشکه های استیل و فیبری هم کاربرد زیادی دارند، بشکه های پلاستیکی220 به دلیل تداوم بالای مواد سازنده اش و حساس نبودن به خوردگی و همچنین قابلیت نگه داری محصولات برای مدت طولانی، بدون کمترین آسیب و آلودگی، ترجیح داده می شوند. به طور معمول از پلاستیک ها برای ساخت بشکه های پلاستیکی استفاده می شود. این بشکه ها قابلیت تحمل فشار درونی زیادی دارند که همین برای جا به جایی مقدار زیادی از محصولات مناسبشان کرده است.

مانند تمامی بشکه های صنعتی دیگر، برای اهداف جا به جایی محصولات، بشکه های پلاستیکی هم استانداردهای به خصوصی دارند که باید رعایت شوند. در طی ساخت، بشکه های پلاستیکی را از لحاظ قطر دیواره ها، ارتفاع، وزن و مواردی مانند ظرفیت داخلی، نفوذناپذیری و عدم نشتی و … به طور دقیق، کامل و مطابق استاندارد های لازم بررسی و تست می کنند.

بشکه پلاستیکی220

بشکه های پلاستیکی 220

کاربرد بشکه های پلاستیکی 220

این روز ها بشکه های پلاستیکی برای ذخیره سازی و نگه داری مواد مختلف، جزء ملزومات به حساب می آیند. این بشکه ها کاربرد گسترده ای در ذخیره سازی مواد خطرناک و غیر خطرناک مانند مایعات، مواد غذایی، تجهیزات صنعتی، تجهیزات دارویی و محصولات شیمیایی دارند. معمولا از انواع نایلون، پلی استایرن و پلی وینیل کلراید بشکه های پلاستیکی، جهت حمل و نقل مواد شیمیایی خطرناک استفاده می کنند.

بشکه های پلاستیکی هم در مصارف صنعتی و هم شخصی کاربرد دارند. آن ها قابل بازیافت هستند و به محیط زیست آسیبی نمی رسانند. برخلاف باقی مواد پلاستیکی، بشکه های پلاستیکی باعث کاهش رسوب زباله و ضایعات در محیط می شوند. مردم بشکه های پلاستیکی را بازیافت کرده و به مصارف مورد نیاز خود تبدیل می کنند مثلا به عنوان سطل زباله می توان از این بشکه ها استفاده کرد.

بشکه های پلاستیکی که در انتقال مواد غذایی کاربرد بالایی دارند، از پلی اتیلن با تراکم و وزن مولکولی باللا ساخته شده اند. این نگه دارنده ها به اشعه UV مقاومند و ثابت شده است که مواد داخل این بشکه ها کاملا سالم و امن باقی می مانند.

مزایای بشکه های پلاستیکی 220

  • بشکه های پلاستیکی دارای دوام زیادی هستند و برای مدت طولانی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.
  • از آنجایی که این بشکه ها از پلاستیک های با کیفیتی ساخته شده اند، هرچه از طول عمرشان بگذرد هم از کیفیتشان کاسته نمی شود.
  • پایداری و تداوم بشکه های پلاستیکی مانع از ترک برداشتن و خرابی بشکه می شود.
  • به دلیل کیفیت بالای مواد سازنده، طعم و بوی مواد غذایی بر روی بشکه تاثیری نمی گذارد.
  • با افزایش و ارتقای تکنولوژی، هزینه تهیه بشکه های پلاستیکی بسیار پایین آمده و کاملا مقرون به صرفه هستند.
  • بشکه های پلاستیکی نشتی نمی دهند و در مقابل تغییر PH محصولات مقاوم هستند.
  • بشکه ها برای نگه داری آب نیز مناسب هستند، از آنجایی که عایق اند و آب را تمام طول روز خنک نگه می دارند.
  • می دانیم که پلاستیک ها از همه نظر برای محیط زیست آسیب رسان هستند، تجزیه نمی شوند و بر روی زمین باقی می مانند و همچنین می توانند در سیستم فاضلاب گیر کنند و مشکلاتی پدید آورند. سازندگان بشکه های پلاستیکی تمامی این موارد را در نظر گرفته و با استفاده از بهترین مواد، بشکه های پلاستیکی قابل تجزیه ساخته اند که هیچ اثر منفی ای بر سلامت و محیط نمی گذارند.
مزیت بشکه پلاستیکی220

مزایای بشکه های پلاستیکی

انواع رنگ بشکه های پلاستیکی

معمولا رنگ بشکه های پلاستیکی آبی است، زیرا این رنگ متناسب با استاندارد ها برای ذخیره مواد غذایی مناسب است.

بشکه های مورد استفاده در انتقال موقت، مناسب برای انتقال مایعات هستند و رنگ طبیعی دارند تا شخص را قادر سازند بر سطح و اندازه مواد مایع پر شده، نظارت کند.

بشکه های با رنگ مشکی تنها مناسب برای مصارف خارجی هستند.

تولید کننده بشکه 220

پناد پلاستیک با ساخت بشکه های پلاستیکی 220، که برای اکثر مصارف با مقدار های زیاد مناسب هستند، زندگی روزمره خیلی ها را آسان کرده است. بشکه های پلاستیکی 220 با دیوره های محکمی ساخته شده اند تا امنیت محصولات ذخیره شده را تضمین کنند و همینطور احتمال نشتی مایعات خطرناک را به شدت کاهش دهند. همچنین بشکه های پلاستیکی دارای دو نوع در بسته و در باز هستند. که معمولا از بشکه های با در بسته برای بسته بندی مواد خشک و از بشکه های با در باز برای مایعات و موادی که کمتر احتمال شکنندگی و خرابی شان وجود دارد استفاده می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بشکه پلاستیکی 220