خرید بشکه پلاستیکی

4444

محصولات پناد پلاستیک

PENAD PLASTIC Co

بشکه پلاستیکی پناد پلاستیک دارای انوع مختلفی می باشد که هر کدام از آنها برای کسب و کار های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اما جالب است بدانید که در کل بشکه ها در 2 نوع تولید می شوند که شامل دو مورد بشکه پلاستیکی دهانه باز و بشکه پلاستیکی دهانه بسته می شود که هرکدام از آنها دارای خصوصیات خاص خود می باشند و قابلیت های خود را دارا می باشند. به یاد داشته باشید که همه بشکه هایی که در پناد پلاستیک تولید می شود بشکه پلاستیکی 220 لیتری می باشند.

اطلاعات کامل راجع به فروش بشکه پلاستیکی ۲۲۰ لیتری و همچنین قیمت بشکه پلاستیکی دهانه بسته و دهانه باز و نحوه ارتباط با شرکت پناد پلاستیک

برای اطلاع از قیمت محصولات پنادپلاستیک تماس بگیرید

۵ – ۲۲۹۲۶۳۴۳ – 021

بشکه پلاستیکی دهانه بسته
4444

خصوصیات بشکه پلاستیکی 220 لیتری

بشکه پلاستیکی 220 لیتری دهانه بسته دارای دو درب می باشد که این درب‌ها کاملا عایق  هستند به صورتی که هیچ مایعی نمی تواند به آن نفوذ کند یا از آن خارج شود، درضمن روی درب پلمپ هایی وجود دارد که از جعل و سرقت مواد داخل بشکه جلوگیری می نماید. به یاد داشته باشید که تمامی بشکه های پناد پلاستیک قابل شستشو می باشند از این رو شما می توانید آنها را بشویید و دوباره و چند باره از آنها استفاده نمایید. محصولات ما شامل: بشکه دهانه بسته (ویژه روغن صنعتی، بشکه های مواد شیمیایی) و بشکه دهانه باز  مخصوص مواد غذایی و …) می شوند، در ادامه آنها را به شما معرفی داشته ایم می توانید با کلیک روی آنها از خصوصیات دقیق تر آنها و قیمت بشکه پلاستیکی با خبر شوید.