خرید بشکه پلاستیکی

4444

محصولات پناد پلاستیک

PENAD PLASTIC Co

بشکه پلاستیکی پناد پلاستیک دارای انوع مختلفی می باشد که هر کدام از آنها برای کسب و کار های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اما جالب است بدانید که در کل بشکه ها در 2 نوع تولید می شوند که شامل دو مورد بشکه های پلاستیکی درباز و بشکه های پلاستیکی در بسته می شوند که هرکدام از آنها دارای خصوصیات خاص خود می باشند و قابلیت های خود را دارا می باشند. به یاد داشته باشید که همه بشکه هایی که در پناد پلاستیک تولید می شود پلاستیکی می باشند و بشکه پلاستیکی 220 لیتری می باشند.

اطلاعات کامل راجع به فروش بشکه پلاستیکی ۲۲۰ لیتری و همچنین قیمت بشکه پلاستیکی دهانه بسته و دهانه باز و نحوه ارتباط با شرکت پناد پلاستیک

برای اطلاع از قیمت محصولات پنادپلاستیک تماس بگیرید

۵ – ۲۲۹۲۶۳۴۳ – 021

بشکه پلاستیکی دهانه بسته
4444

خصوصیات بشکه پلاستیکی 220

بشکه پلاستیکی 220 در باز دارای یک دریچه می باشد، البته به یاد داشته باشید که این دریچه را کاملا محکم می سازند به صورتی که هیچ مایعی نمی تواند به آن نفوذ کند یا از آن خارج شود چرا که هیچ درزی روی آن وجود ندارد، درضمن روی دریچه ها کلاهک هایی وجود دارد که از جعل و سرقت مواد داخل بشکه جلوگیری می نماید. به یاد داشته باشید که تمامی بشکه های پناد پلاستیک قابل شستشو می باشند از این رو شما می توانید آنها را بشویید و دوباره و چند باره از آنها استفاده نمایید. محصولات ما شامل : انواع درب و پلمپ، بشکه های uv دار و نیمه رسانا، بشکه های ویژه روغن صنعتی، بشکه های مواد شیمیایی و بشکه های مواد غذایی می شوند، در ادامه آنها را به شما معرفی داشته ایم می توانید با کلیک روی آنها از خصوصیات دقیق تر آنها و قیمت بشکه پلاستیکی با خبر شوید.