درباره ما

4444

درباره شرکت پناد پلاستیک

PENAD PLASTIC Co

 

شرکت تولیدی پناد پلاستیک ( سهامی خاص ) در سال ۱۳۸۵ تأسیس گردیده و در سال ۱۳۸۷ در مرکز ایران و در استان یزد به بهره برداری و تولید انبوه رسیده است. این شرکت با انگیزه جلب و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود و به خودکفایی رساندن نیاز صنعت کشور در زمینه محصولات بلومولدینگ (blow moulding) اقدام به خرید ماشین آلات جدید اروپا از شرکت بکوم آلمان (bekum maschinenfabriken gmbh) با ظرفیت سالانه ۴۰۰۰ تن نموده است.
این شرکت در فاز اول اقدام به تولید بشکه پلاستیکی ۲۲۰ لیتری ال – رینگ (L-ring) دهانه بسته (Tight-head) و بشکه های ۲۲۰ لیتری دهانه باز (Open head) مطابق با استاندارد بسته بندی اروپا نموده است . با توجه به اینکه بشکه های مذکور از پلی اتیلن با وزن مولکولی و دانسیته بالا (HMW-HDPE) تولید می گردند علی رغم وزن کم دارای قابلیت تحمل تنش های وارده در اثر سقوط احتمالی از ارتفاع و انبارش و طول عمر بالا می باشند

 

بشکه پلاستیکی پناد پلاستیک

بشکه های پلاستیکی جدید، با بهترین کیفیت، دوام، مقاومت بدنه، تولید شده از مرغوب ترین مواد پلی اتیلنی سنگین با چگالی بالا را از پناد پلاستیک بخواهید. از عمده ترین دلایل ارجحیت بشکه های پلاستیکی بر انواع فلزی قیمت بسیار مناسب آن ها، دوام بسیار بالایشان و برطرف کردن معایبی ست که تنها در بشکه های فلزی می توانید بیابید. 

4444

مواد اولیه مرغوب بشکه پلاستیکی 220 لیتری

PENAD PLASTIC Co

یکی از راهکارهای اصلی شرکت در تولید محصولات استاندارد و با کیفیت استفاده از مواد اولیه مرغوب موجود در بازارهای جهانی می باشد از قبیل شرکت توتال فرانسه (total petrochemicals europe) و شرکت کلارینت آلمان (clariant chemicals) با توجه به اینکه برای تولید پلی اتیلن فوق سنگین نیاز به تکنولوژی بالا می باشد، تنها برخی از کشورهای پیشرفته دنیا قابلیت تولید این محصول رادارند که این شرکت سعی کرده است تا با استفاده از این مواد در تولیدات خود بتواند نیاز داخلی در زمینه استفاده از بشکه های پلی اتیلن با کیفیت روز دنیا را مرتفع سازد .
خواص پلی اتیلن فوق سنگین با وزن مولکولی بالا (HMW-HDPE) در تولید بشکه های ال – رینگ (L- ring) شامل خاصیت ضربه پذیری بالا ، مقاومت بسیار بالا در برابر بارهای استاتیکی و دینامیکی ، عمر بسیار زیاد در برابر کلیه شرایط محیطی در مقایسه با سایر مواد پلیمری مورد مصرف در تولید ظروف پلیمری را دارا می باشد .
همچنین این مواد هیچگونه تأثیری روی مواد غذایی و دارویی نداشته و لذا بشکه های تولید شده از این مواد قابلیت استفاده در کلیه صنایع غذایی ، بهداشتی و آرایشی را دارد .

4444

تجهیزات پیشرفته تولید کننده بشکه 220 لیتری

PENAD PLASTIC Co

شرکت پناد پلاستیک با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته روز دنیا توانسته است محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی به بازار ارائه کند .
با توجه به اینکه تولید بشکه های ال رینگ (L-ring) به دلیل نیاز داشتن به تکنولوژی بالا قدمت چندانی در صنعت تولید ظروف پلیمری ندارد . بهمین دلیل تکنولوزی ساخت ماشین الات تولید بشکه های ال – رینگ به روش بلومولدینگ (Blow moulding) تنها در اختیار معدودی از کشورهای صنعتی دنیا می باشد که در رأس آن کشور آلمان بوده که دراین زمینه نسبت به سایر کشورهای صاحب این صنعت پیشرو می باشد . شرکت تولید پناد پلاستیک در بدو تأسیس پس از مطالعه کمپانی های تولید کننده ماشین آلات تولید بشکه های ال رینگ به روش بلومولدینگ اقدم به خرید ماشین آلات خود از کمپانی بکوم (Bekum maschinenfabriken gmbh) از کشور آلمان که بالغ بر ۴۰ سال است که در این زمینه به عنوان یکی از مجهزترین کمپانی ها در سطح دنیا مطرح می باشد نمود که در نوع خود در ایران منحصر بفرد می باشد .

4444

مشتریان پناد پلاستیک