مخزن پلاستیکی

مخزن پلاستیکی

مخازن پلاستیکی و یا همان مخازن پلی اتیلنی، در ابعاد گوناگون، کاربرد های مختلف، رنگ های متنوع با قیمت هایی متفاوت در بازار عرضه می شوند. همچنان هستند افرادی که از مزایای مخزن پلاستیکی اطلاعی ندارند و به سمت مخازن فلزی روی می آورند.

مخازن فلزی در زمان خود، خوب عمل کرده و می توانستند تا حدی نیاز های خریدارانشان را تامین کنند اما در کنار مزیت هایشان، معایبی هم داشتند که با به روی کار آمدن مخازن پلی اتلینی این معایب هم بر طرف شدند.

مخزن پلاستیکی

این مخازن دارای ابعاد و سایز های متنوعی هستند، از بشکه های کوچک گرفته تا بسیار بزرگ که برای مصارف گوناگونی به کار می روند.

به عنوان مثال بشکه های پلاستیکی 220 لیتری هستند که برای جا به جایی محصولات صنایع مختلف و کارخانجات بسیار مفید واقع شده و با کمال امنیت می توانند محصولات را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنند. با بدنه ای محکم و مقاوم در برابر ضربات، و بدون راه نفوذ، نه از داخل به خارج و نه بالعکس، به عنوان مناسب ترین گزینه برای ذخیره سازی محصولات انتخاب می شوند.

مخزن پلاستیکی آب هم از دیگر مخازن پلی اتیلنی هستند که برای مکان هایی که به مخزن برای ذخیره سازی آب احتیاج دارند به کار برده می شوند. این مخازن را در فضا ها مختلفی می توان قرار داد، زیرا در انواع و اقسام سایز ها و ابعاد ساخته شده و در بازار موجود می باشند.

در مقاله ای در رابطه با اشتباهات رایج خرید و راهنمای خرید مخزن پلاستیکی توضیحاتی را ارائه داده ایم، با مطالعه آن ها از تمامی نکات مربوط به خرید و محل نصب مخزن آگاهی بیابید تا بعد ها به مشکل بر نخورید.

بشکه پلاستیکی
مخزن پلی اتیلنی

ویژگی های مخزن پلاستیکی

از ویژگی های این مخازن، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مخزن پلی اتیلنی در ذخیره و نگهداری انواع مواد شیمیایی و خورنده، هیچ محدودیتی ندارد. زیرا در برابر خوردگی و همچنین زنگ زدگی دارای مقاومت بالایی هستند.
  • برای جا به جایی این مخازن فقط کافیست که خودتان حضور داشته باشید و هیچ ابزار دیگه ای احتیاج نیست؛ از آن جایی که بسیار سبک وزن هستند.
  • بدنه مخازن پلی اتیلنی دارای انعطاف پذیری بالایی است و می توانند بیشتر از ظرفیت خود محصول در خود نگه دارند؛ پس از خالی کردن محصولات، دیواره های مخزن به حالت طبیعی خود در می آیند.
  • اگر بشکه های پلاستیکی دچار آسیب دیدگی شوند، به غیر از برخی موارد خاص معمولا قابل تعمیر نیستند. اما نکته اینجاست که این مخازن به سادگی دچار مشکل و آسیب نمی شوند و در برابر اکثر تنش ها و ضربات مقاوم هستند.
  • تنوعی که در ساختار این مخازن و بشکه ها به چشم می خورد در هیچ نوع مخزن دیگری به چشم نمی خورد. این مخازن را هم می توان مخصوص روی زمین و هم مخصوص زیر زمین تولید کرد.
  • از مهم ترین ویژگی های آن ها می توان به قیمت و هزینه نگهداری شان اشاره کرد. از بین تمامی گزینه های موجود فقط مخازن پلی اتیلنی هستند که علی رغم مزیت های فوق العاده شان، دارای هزینه بسیار پایینی هستند. همچنین این مخازن هزینه جانبی هم ندارند و تا مدت ها هم می توانند مانند روز اول برایتان کار کنند.

قیمت مخزن پلاستیکی

همانطور که گفتیم قیمت مخزن پلاستیکی و بشکه پلی اتیلن بسیار مقرون به صرفه است و به دلیل همین قیمت هم هست که انتخاب بسیاری از افراد است. قیمت این مخازن را عواملی مانند کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه، نوع و سایز آن و دیگر عوامل مشابه تعیین می کنند.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات مربوط به قیمت بشکه پلاستیکی 220 با کاربرد های گوناگون، با ما تماس بگیرید.

بشکه پلی اتیلن
بشکه پلاستیکی 220
سخن آخر

از مخزن پلاستیکی برای نگهداری مواد گوناگونی از نفت و روغن های صنعتی گرفته تا مواد غذایی (در بشکه های Foof-grade) استفاده می شود. این مخازن می توانند در سرما و گرمای شدید مقاومت کرده، و حتی در صورت آسیب دیدن می توان بازیافتشان کرد.

برای ذخیره سازی و حمل و نقل محصولات خود، از بشکه های پلاستیکی 220 استفاده کنید تا لذت یک جا به جایی امن و مطمئن را حس کنید. برای سفارش از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها