خرید بشکه پلاستیکی

خرید بشکه پلاستیکی

ما از بشکه های پلاستیکی آبی استفاده می کنیم، به یک دلیل: آبی یک استاندارد صنعتی food-grade است. مخازن پلی اتیلنی و یا پلاستیکی آبی همچنین به UV نیز مقاوم هستند. این بشکه ها در رنگ های دیگری نیز در بازار وجود دارند که لزوما food-grade نیستند، اما می توانند مواد اسیدی و سمی مختلفی را درون خود نگه دارند.

لطفا به این نکته توجه کنید، کدورت و مقاومت در برابر اشعه UV مسئله مهمی است. شما ممکن است از بشکه های سفید یا بی رنگ شروع به استفاده کنید، منتها پس از مدتی جلبک هایی که به سرعت در آن رشد می کنند را ببینید. نسبت به بشکه ها با رنگ های متفاوت، بشکه های پلاستیکی 220 به رنگ آبی دارای بهترین کارکرد هستند.

مخزن پلی اتیلنی
بشکه های پلاستیکی 220

مواد سازنده بشکه پلاستیکی

از آن جایی که یکی از کاربردهای وسیع بشکه های پلاستیکی ذخیره مواد غذایی و همچنین آب آشامیدنی است برای بسیاری از افراد ممکن است این سوال پیش بیاید که مواد اولیه جهت تولید این بشکه ها چیست؟ آیا به میزان کافی برای ذخیره سازی و نگه داری مواد غذایی و خوراکی امن هستند؟

بشکه های پلاستیکی تولیدی پنادپلاستیک، همگی دارای استاندارد ها و پروانه های بهداشتی لازم جهت ذخیره سازی مواد غذایی هستند، به عبارتی food-grade هستند و هیچ مشکلی در این زمینه ایجاد نمی کنند. مخازن پلی اتیلنی و یا همان بشکه های پلاستیکی از پلی اتیلن سنگین و متراکم ساخته شده اند.

امنیتی که این بشکه ها برای محتویاتشان ایجاد می کنند فقط در رابطه با مواد غذایی نیست، این بشکه ها رنج وسیعی از مواد را می توانند در خود نگه دارند و جا به جا کنند. موادی مانند روغن های صنعتی، مواد شیمیایی و خطرناک، مواد دارویی و … .

ابعاد بشکه

بشکه های پلاستیکی رادر ابعاد متفاوتی تولید می کنند، بشکه های تولیدی پنادپلاستیک در ابعاد 220 هستند که می توان مواد مختلفی را به میزان زیادی در آن ها بسته بندی کرد و به سادگی از مکانی به مکان دیگر منتقلشان کرد. برای خرید بشکه پلاستیکی ویژگی های مثبت فراوانی هستند که می توان در نظر گرفت.

مخازن پلی اتیلنی به سبب ساختار و مواد سازنده شان دارای انعطاف پذیری قابل توجهی نیز هستند، به این معنا که هنگامی که از محصولات پر باشند به سمت بیرون کشیده می شوند و پس از خالی شدن به میزان طبیعی خود بر می گردند.

بشکه های پلاستیکی
ابعاد بشکه های پلاستیکی

انواع مخازن

مخازن و بشکه امروزه در صنایع بیشماری جهت ذخیره سازی، بسته بندی و حمل و نقل طیف وسیعی از محصولات مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله این مخازن می توان پلاستیکی، استیل و فیبر را نام برد، که هر کدام فواید و نقایص خودشان را دارند و در یک زمینه خاصی بهتر عمل می کنند. برای برخی ممکن است انتخاب بین این سه کار راحتی نباشد، پس ما توضیحاتی را در رابطه با هر یک برایتان فراهم آورده ایم:

بشکه فیبری

این مخازن از گذشته های دور مورد استفاده قرار می رفتند، هنگامی که به دنبال  مخزنی سبک تز از مخازن چوبی بودند، به سمت تولید این مخازن روی آوردند. نسبت به مخازن استیل سبک تر و در نتیجه هزینه کمتری نیز برای حمل و نقل متحمل می شوند. بشکه های فیبری از مواد بازیافت تولید می شوند و دارای هزینه مناسبی هستند، منتها از آن ها نمی توان جهت جا به جایی مواد خطرناک استفاده کرد، همچنین حمل و نقلشان نیز راحت نیست.

بشکه استیل

بشکه های استیل با دوام و قابل اعتماد هستند. هم برای محتویات سرد و هم گرم مناسب و در مقابل آتش نیز مقاوم هستند. از این بشکه ها برای ذخیره سازی مواد سمی و خطرناک می توان استفاده کرد، هزینه تهیه شان از بشکه های فیبری و پلاستیکی بیشتر است و سنگین تر نیز هستند.

بشکه پلاستیکی

بشکه های پلاستیکی و یا مخازن پلی اتیلنی، از دیگر بشکه های بسیار مناسب جهت ذخیره سازی و جا به جایی طیف وسیعی از محصولات مختلف هستند. همانطور که پیش تر ذکر کردیم این بشکه ها از پلی اتیلن سنگین با وزن مولکولی بالا ساخته شده اند، به نوعی که به محتویات با PH های متفاوت کم و زیاد مقاوم هستند.

دارای دیواره های ضخیمی هستند که عدم نشتی و مقاومت به UV در آن ها به وضوح مشاهده می شود. بشکه ها به سبب هزینه کم مواد سازنده و همچنین سهولت در روند تولیدشان، بسیار مقرون به صرفه هستند و درصورت مراقبت صحیح از آن ها، بارها و بارها می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

مخازن پلی اتیلنی
بشکه پلاستیکی

خرید بشکه پلاستیکی

انتخاب بشکه پلاستیکی 220 برای نگهداری و بسته بندی اقلام و محصولاتتان، بسیار هوشمندانه است. زیرا که می توانید بدون هیچ آسیب و مشکلی آن ها را جا به جا کنید و یا در مکانی نگه دارید. جهت خرید بشکه پلاستیکی مورد نظرتان، از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها