بشکه پلی اتیلنی از چه ساخته شده است؟

بشکه پلی اتیلنی از چه ساخته شده است؟

بشکه پلی اتیلنی از چه ساخته شده ست؟

بشکه پلاستیکی در رنگ ها، اندازه ها و سبک های مختلف موجود است. ممکن است قبلاً شنیده باشید که کسی بشکه پلاستیکی  را “بشکه پلی اتیلنی” می نامد، که فقط یک روش خاص برای اشاره به آنهاست. نوع پلاستیک استفاده شده در این ظروف پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) نام دارد. پلی اتیلن پلیمری است که در تراکم ها و درجه های مختلف موجود است و آن را به یکی از مفیدترین و پرکاربردترین پلیمرهای پلاستیکی در جهان تبدیل می کند. در همه چیز از بسته بندی کوچک، بطری های پلاستیکی، تجهیزات زمین بازی، تا بشکه پلاستیکی (مانند بشکه پلاستیکی شرکت ما) استفاده میشود.

بشکه پلی اتیلنی

پلی اتیلن کم چگالی خطی:

بسیار انعطاف پذیر، شفاف. برای تولید فیلم های کششی، بسته بندی، فیلم های عمومی و… استفاده میشود.

پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE):

نیمه سخت، نیمه شفاف. برای بطری ها، آسترها، کیسه های زباله، فیلم ها و اسباب بازی های انعطاف پذیر استفاده میشود.

پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE):

انعطاف پذیر، اما محکم شفاف و در صورت خم شدن، به شکل اولیه خود باز می گردد. برای جعبه‌ها، سینی‌ها، بطری‌ها، قوطی‌های f-style، IBC، قطعات خودرو، لوله‌ها و مهم‌تر از همه، بشکه پلی اتیلنی 220 لیتری استفاده میشود.

مزایای بشکه پلاستیکی چیست؟

از آنجایی که بشکه پلاستیکی از پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده، تمام مزایای این ماده را ارائه می دهد. پلاستیک سبک، انعطاف پذیر و مقاوم در برابر اکثر حلال ها، اسیدهای رقیق شده، قلیاها و الکل ها است. HDPE همچنین برای ذخیره سازی در دمای پایین بسیار عالی است. زیرا در معرض سرما سفت و سفت تر میشود.

همچنین مزیت سودمند انطباق با FDA ویژگی جدید بشکه پلی اتیلنی است. میتوانید غذاها و نوشیدنی‌ها را در داخل ظروف ساخته شده با این ماده، بدون نگرانی در مورد نفوذ یا جذب پلاستیک به محصول ارسال و ذخیره کنید.

چرا باید از بشکه پلی اتیلنی استفاده کنم؟

ممکن است مزایای ارائه شده توسط پلی اتیلن را بخوانید و تعجب کنید که چگونه می توانند برای شما مفید باشند. اگر می‌خواهید بین یک بشکه فولادی و یک بشکه پلاستیکی تصمیم بگیرید، چند فاکتور وجود دارد که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید.

ابتدا تحقیق خود را انجام دهید. تعیین کنید که آیا محصول شما می تواند به طور مناسب در هر یک از آنها حمل و نگهداری شود یا اینکه الزامات خاصی دارید که برای استفاده از کانتینر باید رعایت کنید (به طور خاص الزامات UN یا DOT).

اگر پس از انجام بررسی های لازم، متوجه شدید که محصول شما می تواند به صورت بالقوه در هر دو بشکه فولادی یا یک بشکه پلاستیکی حمل شود، عوامل زیر را در نظر بگیرید:

قیمت:

بشکه پلی اتیلنی معمولاً کمی ارزان‌تر از همتای فولادی خود است. زیرا ساخت آن‌ها آسان‌تر است و هزینه‌های مواد کمتر است.

وزن:

اگر محصولات را در داخل بشکه ذخیره یا ارسال میکنید، هزینه حمل و نقل بسیار بالاتری را برای بشکه های سنگین تر میپردازید. بشکه پلی اتیلنی معمولاً سبک‌تر از فولاد است، بنابراین می‌توانید مقداری در حمل و نقل صرفه‌جویی کنید و وقتی مواد خود را در انبار جابجا می‌کنید، پس انداز کنید.

مقاومت در برابر خوردگی:

مواد خورنده معمولاً نباید در بشکه فولادی ذخیره شوند. بشکه پلاستیکی اغلب مقاومت بالاتری در برابر این نوع مواد دارد.

پس از در نظر گرفتن همه عوامل در این مقاله، امیدواریم درک بهتری از مزایای ارائه شده توسط بشکه پلاستیکی و اینکه از چه چیزی ساخته شده اند داشته باشید. HDPE ماده ای سبک، بادوام و سازگار است که می تواند در صنایع مختلف برای کاربردهای شگفت انگیز استفاده شود. برای جمع‌بندی، پلی اتیلن با چگالی بالا یک پلیمر پلاستیکی است که می‌تواند به شما در کاهش هزینه‌ها کمک کند در حالی که همچنان بادوام و مطابق با الزامات UN و DOT است.

چرا پناد پلاستیک؟

شرکت پناد پلاستیک، تولید کننده بشکه پلاستیکی لیتری (پلی اتیلنی) فوق سنگین، اعم از دهانه بسته و دهانه باز با بهترین کیفیت و با مواد اولیه مرغوب می باشد.

به منظور تولید بشکه با کیفیت، این شرکت از جدیدترین تکنولوژی های روز جهان برای تولید بشکه و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات به روز کشور آلمان بهره جسته است. به منظور رسیدن به جایگاه تولیدکننده بشکه با کیفیت، این شرکت دارای استاندارد و تاییدیه های مختلف در زمینه تولید بشکه های پلاستیکی (پلی اتیلنی) 220 لیتری بوده و محصولاتی با ویژگی های خاص مقاومت بالا در برابر ضربه، حرارت، انبارش، مواد شیمیایی خطرناک، عدم آلودگی به مواد باکتریایی، تمیزی بالا، عدم مهاجرت از بشکه به مظروف و بالعکس و … تولید می کند.

بشکه های تولید شده در پناد پلاستیک در عین استحکام بسیار بالا، دارای وزن بهینه شده می باشد. شرکت پناد پلاستیک از سری درب های استاندارد بر روی بشکه های خود بهره می گیرد. درنتیجه بارگیری و تخلیه مظروف داخل آن بسیار آسان بوده و فرم سطح بالای بشکه امکان تخلیه حداکثری مظروف را ایجاد می کند.

برای آشنایی با محصولات ما به این صفحه مراجعه کنید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.