بشکه های الرینگ

بشکه های الرینگ

بشکه های پلاستیکی تولیدی پناد پلاستیک به سه نوع دهانه باز، دهانه بسته و بشکه الرینگ یا به عبارتی دو دهانه دسته بندی می شوند. در این مطلب قصد بر آن است که توضیحاتی در رابطه با بشکه های الرینگ را در اختیارتان قرار دهیم.

بشکه های الرینگ

بشکه های پلاستیکی الرینگ (L-ring) از سال ها پیش برای نگهداری و جا به جایی انواع مایعات تولید شدند، به خصوص مایعاتی که دارای حساسیت های بالا هستند و به نوعی خطرناک هستند، مواد اسیدی، مایعات صنعتی مانند مشتقات نفتی و مایعاتی از این قبیل، همگی باید در بشکه هایی نظیر بشکه های الرینگ نگهداری و حمل و نقل شوند.

همانطور که گفتیم بشکه های پلاستیکی به دلیل طریقه ساخت و مواد سازنده شان دارای مزایا و کاربرد های فراوانی در صنایع مختلف هستند. در ادامه ویژگی های بشکه های الرینگ ذکر خواهد شد، با ما همراه باشید.

بشکه پلاستیکی
بشکه های پلاستیکی الرینگ

ساختار بشکه های الرینگ

این بشکه ها و یا بشکه های دو دهانه، از دو دیواره (جداره) ساخته می شوند. هر لایه ویژگی های مخصوص به خودش را دارد، به عنوان مثال لایه داخلی به نوعی طراحی و ساخته شده است که خواص مواد و مایعاتی که درونش نگهداری می شوند را حفظ کند و لایه بیرونی برای جلوگیری از عبور نور خورشید به درون بشکه طراحی شده است.

مواد سازنده بشکه های پلاستیکی الرینگ از پلی اتیلن هایی با دانستیه و وزن مولکولی بالا هستند، در پناد پلاستیک، تولید کننده بشکه 220، این بشکه ها از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد ساخته می شوند.

مزایای بشکه های الرینگ

این بشکه ها برای نگهداری و ذخیره میزان انبوهی از مواد و همچنین حمل و نقل آب، مواد صنعتی، مواد شیمیایی، انواع روغن های صنعتی و … کاملا مناسب هستند. از مزایای بشکه های پلاستیکی الرینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استاندارد UN

دارای استاندارد سازمان ملل متحد هستند، به این معنا که برای نگه داری، بسته بندی و حمل و نقل مواد خطرناک که نیاز به احتیاط در جا به جایی دارند، مورد ارزیابی قرار گرفته اند.

بشکه های دو دهانه
مزایای بشکه های پلاستیکی

پروانه بهداشت

از آن جایی که دارای پروانه بهداشتی هستند برای حمل و نقل مواد غذایی و هر آنچه برای جا به جایی نیاز به مخزنی امن و بهداشتی دارد هم مناسب هستند.

نصب

طریقه نصب این بشکه ها بسیار ساده و آسان است و نیاز به دستورالعمل خاصی ندارد، برای حملشان نیز کافیست از لیفتراک استفاده کرد. پس از ویژگی های مثبت بشکه های پلاستیکی الرینگ سهولت در نصب و حمل است. فقط به این نکته توجه کنید که برای نگهداری این مخازن نکات کوچکی را جهت افزایش طول عمر و دوام بشکه ها بهتر است رعایت کنید. روش های نگهداری مناسب را از تولید کننده ای که بشکه تان را تهیه کرده اید جویا شوید.

تداوم

این بشکه ها به سبب کاربردشان در حمل و نقل مایعات خطرناک از دیواره هایی با استحکام بالا ساخته شده اند. این بشکه ها دارای مقاومت زیادی در برابر انواع ضربات و تنش های محیطی هستند. طول عمرشان نیز در صورتی که به طور صحیح نگه داری شوند بسیار زیاد و طولانی مدت است.

بشکه الرینگ
تداوم بشکه های الرینگ

اندازه

بشکه های پلاستیکی پناد پلاستیک 220 لیتری هستند. به سبب اندازه شان توانایی و قابلیت نگهداری میزان زیادی از مایعات و مواد مورد نظرتان را دارند.

سخن آخر

این روزها کمتر شرکت ها و کارخانجاتی هستند که به بشکه های پلاستیکی نیاز پیدا نمی کنند. نسبت به مخازن با جنس های دیگر، ویژگی ها و مزایای بشکه پلاستیکی 220 آن را گزینه بسیار مناسب تری برای انتخاب کرده است.

همانطور که متوجه شدید برای نگهداری مواد شیمیایی و یا اسیدی خطرناک، به مخازنی احتیاج دارید که آسیبی به مواد حین جا به جایی وارد نشود، بشکه های مناسب این مواد بشکه های پلاستیکی الرینگ هستند، در صورت درخواست به راحتی توسط راه های ارتباطی درج شده در سایت، با ما تماس حاصل کنید، تا محصول مورد نظرتان را در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها