معرفی شرکت

شرکت تولیدی پناد پلاستیک ( سهامی خاص ) در سال 1385 تأسیس گردیده و در سال 1387 در مرکز ایران و در استان یزد به بهره برداری و تولید انبوه رسیده است. این شرکت با انگیزه جلب و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود و به خودکفایی رساندن نیاز صنعت کشور در زمینه محصولات بلومولدینگ (blow moulding) اقدام به خرید ماشین آلات جدید اروپا از شرکت بکوم آلمان (bekum maschinenfabriken gmbh) با ظرفیت سالانه 4000 تن نموده است .

این شرکت در فاز اول اقدام به تولید بشکه های 220 لیتری ال – رینگ (L-ring) دهانه بسته (Tight-head) و بشکه های 220 لیتری دهانه باز (Open head) مطابق با استاندارد بسته بندی اروپا نموده است . با توجه به اینکه بشکه های مذکور از پلی اتیلن با وزن مولکولی و دانسیته بالا (HMW-HDPE) تولید می گردند علی رغم وزن کم دارای قابلیت تحمل تنش های وارده در اثر سقوط احتمالی از ارتفاع و انبارش و طول عمر بالا می باشند .

مواد اولیه مرغوب

یکی از راهکارهای اصلی شرکت در تولید محصولات استاندارد و با کیفیت استفاده از مواد اولیه مرغوب موجود در بازارهای جهانی می باشد از قبیل شرکت توتال فرانسه (total petrochemicals europe) و شرکت کلارینت آلمان (clariant chemicals) با توجه به اینکه برای تولید پلی اتیلن فوق سنگین نیاز به تکنولوژی بالا می باشد، تنها برخی از کشورهای پیشرفته دنیا قابلیت تولید این محصول رادارند که این شرکت سعی کرده است تا با استفاده از این مواد در تولیدات خود بتواند نیاز داخلی در زمینه استفاده از بشکه های پلی اتیلن با کیفیت روز دنیا را مرتفع سازد .

خواص پلی اتیلن فوق سنگین با وزن مولکولی بالا (HMW-HDPE) در تولید بشکه های ال – رینگ (L- ring) شامل خاصیت ضربه پذیری بالا ، مقاومت بسیار بالا در برابر بارهای استاتیکی و دینامیکی ، عمر بسیار زیاد در برابر کلیه شرایط محیطی در مقایسه با سایر مواد پلیمری مورد مصرف در تولید ظروف پلیمری را دارا می باشد .

همچنین این مواد هیچگونه تأثیری روی مواد غذایی و دارویی نداشته و لذا بشکه های تولید شده از این مواد قابلیت استفاده در کلیه صنایع غذایی ، بهداشتی و آرایشی را دارد .

 

تجهیزات پیشرفته

شرکت پناد پلاستیک با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته روز دنیا توانسته است محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی به بازار ارائه کند .
با توجه به اینکه تولید بشکه های ال رینگ (L-ring) به دلیل نیاز داشتن به تکنولوژی بالا قدمت چندانی در صنعت تولید ظروف پلیمری ندارد . بهمین دلیل تکنولوزی ساخت ماشین الات تویلد بشکه های ال – رینگ به روش بلومولدینگ (Blow moulding) تنها در اختیار معدودی از کشورهای صنعتی دنیا می باشد که در رأس آن کشور آلمان بوده که دراین زمینه نسبت به سایر کشورهای صاحب این صنعت پیشرو می باشد . شرکت تولید پناد پلاستیک در بدو تأسیس پس از مطالعه کمپانی های تولید کننده ماشین آلات تولید بشکه های ال رینگ به روش بلومولدینگ اقدم به خرید ماشین آلات خود از کمپانی بکوم (Bekum maschinenfabriken gmbh) از کشور آلمان که بالغ بر 40 سال است که در این زمینه به عنوان یکی از مجهزترین کمپانی ها در سطح دنیا مطرح می باشد نمود که در نوع خود در ایران منحصر بفرد می باشد .

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و یا سوال با همکاران ما تماس بگیرید

تماس بگیرید: +9821-22926343 الی 5

دفترتهران

بلوار میرداماد، خ شنگرف، پلاک 37، طبقه 5، واحد 19

تلفن : 021-22926343 - 5  

فکس: 021-22926424   

ایمیل: info@penadplastic.com

کارخانه

یزد، شهرک صنعتی خضرآباد 

تلفن : 035 - 37272841 - 3

فکس: 035 - 37273378